Konsultacje przedmiotowe

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem osobiście lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego.
W przypadku kolizji terminu konsultacji z innymi zajęciami należy ustalić dogodny termin z nauczycielem.

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Konsultacje
1 Arkita Beata Wtorek 14.35-15.20 Sala 18
2 Bednarska Anna Termin do uzgodnienia
3 Beling Joanna Termin do uzgodnienia
4 Bogdalin Grzegorz Termin do uzgodnienia
5 Czyż Irmina Ostatni czwartek miesiąca 14.40-15.25 Sala 25
6 Dobek Marianna Środa: 7.10-7.55 Sala 19
7 Dziki Aleksander Termin do uzgodnienia
8 Graczyk Katarzyna Termin do uzgodnienia
9 Grodzka-Marziano Marianna Piątek 16.20-17.05 Sala 24
10 Jernat Anna Piątek 14.40-15.25 Sala 26
11 Kapela Agnieszka Termin do uzgodnienia
12 Kawęcki Kamil Termin do uzgodnienia
13 Kowalczuk Waldemar Termin do uzgodnienia
14 Krukowski Jakub Środa 13.30-14.40 Studio
15 Kubiak-Dobrowolska Sylwia Wtorek 8.00-8.45
16 Kwaśnik Stanisław Termin do uzgodnienia
17 Łempicka Magdalena Termin do uzgodnienia
18 Łoziński Marcin Środa od 8.00-8.45 Sala 11
19 Markowa Walentyna Termin do uzgodnienia
20 Markulis Beata Poniedziałek: 15.30-16.15 Sala 20
21 Maszynkiewicz Kamil Termin do uzgodnienia
22 Nędzyńska Wioletta Termin do uzgodnienia
23 Nowak-Psiuk Natalia Termin do uzgodnienia
24 Nowak-Łoś Anna Termin do uzgodnienia
25 Pilarki Maciej Termin do uzgodnienia
26 Przyłuska Danuta Termin do uzgodnienia
27 Rogacz Ryszard Wtorek: 7.10-7.55 Sala 22
28 Rogal Rafał Wtorek: 7.10-7.55 Sala 16
29 Schiffer Piotr Poniedziałek: 16.15-17.00 Sala 22
30 Sinicki Sławomir Poniedziałek: 16.15-17.00 Sala 16
31 Słomkowska Monika Czwartek 14.40-15.25 Sala 13
32 Stec Grzegorz Termin do uzgodnienia
33 Szyszka Michał Termin do uzgodnienia
34 Taczała Paweł Termin do uzgodnienia
35 Tyszka Adam Termin do uzgodnienia
36 Wiejaczka Maciej Termin do uzgodnienia
37 Wijata Paweł Termin do uzgodnienia
38 Witkowska Anna Termin do uzgodnienia
39 Wróblewski Szymon Termin do uzgodnienia
40 Znamierowski Maciej Termin do uzgodnienia
41 Zięba Łukasz Środa od 8.00-8.45 Sala 20
42 Żebrowska Edyta Termin do uzgodnienia
43 Żukowska Edyta Termin do uzgodnienia