Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
 • Bufet Okienko

  Bufet Okienko

  • 2020-09-09

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego szkolny bufet nie może wyglądać jak… kawiarnia? Taka, w której umawiasz się ze znajomymi, żeby posiedzieć w miłej atmosferze, napić się dobrej kawy i przekąsić coś pysznego? U nas właśnie tak będzie!

  Za bufet od tego roku szkolnego odpowiada firma Mejts. Zamysłem właścicieli było stworzenie miejsca dostosowanego do potrzeb młodzieży. Okienko – bo tak nazywają się bufety – to miejsca, w których dbają o to, by wszyscy czuli się dobrze i do których wraca się z przyjemnością. Firma Mejts prowadzi już takie z powodzeniem w LO im. J. Zamoyskiego i LO i. M. Reja w Warszawie.

  Będzie nie tylko smacznie – od wejścia przywita Was przytulne wnętrze, zapach świeżo mielonej kawy i grająca w tle muzyka. Będziecie mogli zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub precla – wyśmienicie pasuje do kawy lub herbaty.

  Każdy w okienkowym menu znajdzie tu coś dla siebie. Już tylko metamorfoza wnętrza i niebawem Was zapraszamy, żebyście mogli przekonać się sami!

  A jeśli będzie zainteresowani obiadami, które wcześniej mogliście jeść w naszym bufecie, będziecie mogli zgłosić to na miejscu – po zebraniu deklaracji od większej liczby chętnych podamy Wam wszystkie szczegóły.