Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
 • Warszawska Mapa Akademicka

  Warszawska Mapa Akademicka

  • 2020-12-22

  Drodzy maturzyści,
  Rok szkolny 2020/2021 to dla Was wyjątkowy czas - nie tylko ze względu egzaminu maturalnego, który Was niebawem czeka, lecz również z powodu specyfiki nauki zdalnej, która dotyka Was w największym wymiarze. Wierzymy, że równie intensywnie przygotowujecie się do matury, a ta będzie przez Was zdana na najlepszym poziomie. Okres klasy maturalnej to czas powtarzania i utrwalania wiedzy do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, ale także okres planowania dalszego życia. Dla wielu z Was matura nie będzie końcem, lecz początkiem dalszej drogi - studiowania. Zespół Mapy Akademickiej, który tworzą studenci wie dokładnie jak ważne jest świadome i dobre wybranie Uczelni Wyższej. Mając na względnie pomoc Wam drodzy maturzyści w tym trudnym czasie przygotowaliśmy dla Was papierową wersję Mapy Akademickiej, którą otrzymywaliście od nas we wrześniu oraz październiku. Specjalnie dla Was udostępniamy platformę internetową www.mapaakademicka.pl, na której możecie sprawdzić:

  - najlepsze Uczelnie z Warszawy;
  - specyfikę studiowania na danym kierunku;
  - opisy kierunków studiów;
  - możliwości pracy po studiach;
  - praca, praktyki, staże (wkrótce);
  - progi punktowe na studia;
  - przedmioty brane pod uwagę w rekrutacji.

  Drodzy maturzyści, codziennie rozszerzamy nasz portal internetowy tak, aby pomógł Was dostarczyć najbardziej aktualne informacje o Uczelniach Wyższych z Warszawy.
  Zapraszamy Was również na nasz portal na facebook’u, gdzie codziennie publikujemy najważniejsze dla Was informacje dotyczące matury oraz wyboru studiów.
  Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą edukacyjną najlepszych Uczelni z Warszawy, którą znajdziecie poniżej.

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Międzynarodowe, prestiżowe akredytacje gwarancją kształcenia na najwyższym poziomie – studiuj w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, zyskasz globalne możliwości!
  https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Wiemy, jakie są potrzeby człowieka. Studiuj Turystykę i rekreację lub Dietetykę w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula – zyskasz wiedzę, kompetencje i silną pozycję!
  https://www.vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow

  Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska

  Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej to najstarsza akademicka geodezyjna placówka naukowo-dydaktyczna w Polsce. W 2021 roku będzie świętować 100 lat pracy dydaktycznej i naukowej. Wydział kształci na trzech kierunkach w języku polskim: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka oraz specjalności w języku angielskim: mobile mapping and navigation systems. Wielokrotnie wyróżniany w rankingach "Perspektyw" i konkursie "Studia z przyszłością".
  https://www.gik.pw.edu.pl/

  Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski

  Chcesz studiować na najlepszym wydziale fizyki w Polsce, należącym do grona 75 najlepszych na świecie? Poczuć się naukowcem już na studiach? Uczestniczyć w eksperymentach przeprowadzanych w ośrodkach międzynarodowych? Zapraszamy na Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego!
  https://www.fuw.edu.pl/studia-na-wydziale-fizyki.html

  Uczelnia Techniczno-Handlowa

  Studiuj Kryminologię i kryminalistykę w UTH Warszawa - zabójczo dobre perspektywy zawodowe! Dowiedz się więcej na:
  https://www.uth.edu.pl/

  Wydział Polonistyki, Uniwersytet Warszawski

  Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego to jeden z największych i najlepszych w Polsce wydziałów filologicznych, od lat utrzymujący się w czołówce krajowych rankingów. Zapraszamy na studia na kierunkach: filologia polska, kulturoznawstwo, logopedia, filologia bałtycka, slawistyka oraz filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie. Dlaczego warto u nas studiować?
  http://www.polon.uw.edu.pl/dlaczego-warto-u-nas-studiowac-

  Uczelnia Łazarskiego

  Marzysz o karierze lekarza, prawnika lub bankowca? A może chcesz zostać pilotem? Zależy Ci na rozwoju osobistym i realizowaniu swoich pasji? Zapraszamy na Uczelnię Łazarskiego. Już od 25 lat kształcimy specjalistów z zakresu prawa, ekonomii, a od 2017 r. również medycyny.
  https://rekrutacja.lazarski.pl/