Technikum Kinematograficzno-Komputerowe

Bufet i stołówka

MEJTS Marcin Zakrzewski
E-MAILbiuro@mejts.pl
TELEFON: 514 281 600
NUMER KONTA: mBank 56 1140 2004 0000 3102 7699 5707
SYSTEM E-STOŁÓWKA: https://technikumpolna.loca.pl/

W Okienku – bo tak nazywa się bufet – przywita Cię przytulne wnętrze, świeżo mielona kawa i grająca w tle muzyka. Możesz zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub precla – wyśmienicie smakuje z kawą lub herbatą.

A może masz ochotę na obiad? Nic prostszego – zarejestruj się w systemie e-stołówka i zamawiaj dania, na które masz ochotę. W menu codziennie czekają na Ciebie dania mięsne i wegetariańskie. Obiady wydajemy je na dwóch długich przerwach o godz. 12.25 i 13.30.

Przyjdź i przekonaj się sam!

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE STOŁÓWKI

REGULAMIN STOŁÓWKI

CENY POSIŁKÓW:
- Zestaw obiadowy w abonamencie (zupa, II danie, napój, owoc) – 20 zł
- Zupa w abonamencie – 5 zł
- II danie w abonamencie, napój – 18 zł
- Zestaw obiadowy kupowany na miejscu (zupa, II danie, napój, owoc) – 26 zł
- Zupa kupowana na miejscu – 6 zł
- II danie kupowane na miejscu, napój – 21 zł
- zniżka 50% dla rodziców/opiekunów na drugie i każde kolejne dziecko, które korzysta z prowadzonych przez nas stołówek w dowolnej szkole (pod warunkiem zamówienia pełnych zestawów w abonamencie) – cena zestawu 10 zł

ZAPISY NA STOŁÓWKĘ: założenie i aktywacja konta w systemie e-stołówka, dodanie danych dziecka/dzieci

DEKLAROWANIE POSIŁKÓW: w systemie e-stołówka, istnieje możliwość wyboru rodzaju posiłku oraz poszczególnych dni, tygodni lub całego miesiąca.

ODWOŁYWANIE POSIŁKÓW: w systemie e-stołówka, najpóźniej w dniu nieobecności do godz. 8.00

Uczniowie, którzy mieli wykupiony abonament w ubiegłym roku szkolnym korzystają z tego samego konta i kart obiadowych. Osoby, które nie będą kontynuować żywienia na stołówce korzystać prosimy o przesłanie takiej informacji mailem na adres biuro@mejts.pl w celu likwidacji konta, rozliczenia końcowego i zwrotu karty obiadowej.
Uczniowie, którzy będą korzystać ze stołówki od września 2023 po raz pierwszy muszą założyć konto i zgłosić się po kartę obiadową podczas pierwszego obiadu na stołówce.

SYSTEM E-STOŁÓWKA – najważniejsze informacje:
- System działa online na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu – wystarczy aktualna wersja przeglądarki internetowej oraz aktywne konto użytkownika w Panelu Rodzica.
- Usprawnia wydawanie posiłków – wystarczy, że dziecko przyłoży swoją kartę do czytnika.
- Posiada mechanizm kalendarza, który ułatwia deklarowanie i odwoływanie posiłków rodzicom i upraszcza opłaty za nie – system automatycznie rozlicza płatność eliminując niedopłaty lub nadpłaty.
- Zapewnia sprawny obieg informacji między stołówką a rodzicami.

Uczeń chcąc odebrać posiłek, zbliża kartę do czytnika. Po jej odczytaniu, na ekranie wyświetlają się dane osoby. Aby dziecko otrzymało kartę uprawniającą do odebrania posiłku rodzic musi założyć i aktywować konto oraz zarejestrować w nim dziecko.

Kliknij w instrukcję, aby dowiedzieć się, jak założyć konto w Panelu Rodzica, dodać w nim dziecko, deklarować i odwoływać posiłki oraz dokonać płatności:  INSTRUKCJA .

Menu

Pobierz menu