Technikum Kinematograficzno-Komputerowe

Bufet i stołówka

MEJTS Marcin Zakrzewski
E-MAILbiuro@mejts.pl
TELEFON: 514 281 600
NUMER KONTA: mBank 56 1140 2004 0000 3102 7699 5707
SYSTEM E-STOŁÓWKA: https://technikumpolna.loca.pl/

W Okienku, bo tak nazywa się nasz bufet, jest nie tylko smacznie – od wejścia wita Was przytulne wnętrze, zapach świeżo mielonej kawy i grająca w tle muzyka. Możecie tu zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub drożdżówkę – wyśmienicie pasuje do kawy lub herbaty. Każdy w okienkowym menu znajdzie tu coś dla siebie.

Zapraszamy również na obiady – wydajemy je na dwóch długich przerwach o godz. 12.25 i 13.30.
W związku z tym, że nie zebrała się wymagana liczba osób chętnych, wydajemy gotowe, zapakowane zestawy obiadowe, które przewozimy z jednej z naszych kuchni. Każdy otrzymuje zestaw: zupa + drugie danie oraz sztućce. Dania są gorące i gotowe do jedzenia.

CENY POSIŁKÓW:
- zestaw obiadowy w abonamencie (zupa, II danie) – 14 zł
- zupa – 4 zł
- II danie w abonamencie – 12 zł
- II danie poza abonamentem, kupowane na miejscu – 14 zł
- zestaw obiadowy kupowanym poza abonamentem (zupa, II danie) – 16 zł

ZAPISY NA STOŁÓWKĘ: założenie i aktywacja konta w systemie e-stołówka, dodanie danych dziecka/dzieci

DEKLAROWANIE POSIŁKÓW: w systemie e-stołówka, istnieje możliwość wyboru rodzaju posiłku oraz poszczególnych dni, tygodni lub całego miesiąca.

ODWOŁYWANIE POSIŁKÓW: w systemie e-stołówka, najpóźniej w dniu nieobecności do godz. 8.00

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE STOŁÓWKI

REGULAMIN STOŁÓWKI 2021/2022

SYSTEM E-STOŁÓWKA – najważniejsze informacje:
- System działa online na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu – wystarczy aktualna wersja przeglądarki internetowej oraz aktywne konto użytkownika w Panelu Rodzica.
- Usprawnia wydawanie posiłków – wystarczy, że dziecko przyłoży swoją kartę do czytnika.
- Posiada mechanizm kalendarza, który ułatwia deklarowanie i odwoływanie posiłków rodzicom i upraszcza opłaty za nie – system automatycznie rozlicza płatność eliminując niedopłaty lub nadpłaty.
- Zapewnia sprawny obieg informacji między stołówką a rodzicami.

Uczeń chcąc odebrać posiłek, zbliża kartę do czytnika. Po jej odczytaniu, na ekranie wyświetlają się dane osoby. Aby dziecko otrzymało kartę uprawniającą do odebrania posiłku rodzic musi założyć i aktywować konto oraz zarejestrować w nim dziecko.

Kliknij w instrukcję, aby dowiedzieć się, jak założyć konto w Panelu Rodzica, dodać w nim dziecko, deklarować i odwoływać posiłki oraz dokonać płatności:  INSTRUKCJA .

Menu

Pobierz menu