Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
 • Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 4

  Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 4

  • 2023-05-08

  28 kwietnia 2023 roku w Technikum Kinematograficzno-Komputerowym naukę zakończyli tegoroczni abiturienci- ostatni rocznik uczniów po gimnazjum. Uroczystość pełna była wzruszeń i wspomnień. Pani Dyrektor w mądrych słowach pożegnała klasy 4a i 4b, życząc im odwagi i rozmachu w realizacji swoich planów. Wiele osób spontanicznie zabrało głos. Uczeń klasy 4a, Kuba Mroczek, wzruszył wszystkich swoim wystąpieniem, w którym podziękował nauczycielom, rodzicom i rówieśnikom, wrócił pamięcią do wielu miłych chwil z ostatnich czterech lat. Karolina Sokołowska (4a) przygotowała sentymentalny i zabawny film wspomnieniowy.

  Uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a najlepsi- również nagrody za wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach i konkursach oraz współtworzenie klimatu szkoły. Mikołaj Grabowski, uczeń klasy 4a, otrzymał dyplom za tytuł finalisty w 47. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego. Najlepsi sportowcy zostali wyróżnieni statuetkami za reprezentowanie TKK w licznych zawodach sportowych. Samorząd Uczniowski wręczył również statuetki w konkursie Uczeń Roku.

  Uczniowie klasy 1a, w imieniu całej szkolnej społeczności, pożegnali Maturzystów, przygotowując część artystyczną. Był "Horoskop Maturzysty" z przymrużeniem oka, był piękny koncert zespołu Los Gatos…

  Aż wreszcie przyszedł czas na pożegnanie.

  Tegorocznym Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych. Dziękujemy Wam za te cztery wspólne lata, w czasie których razem tworzyliśmy historię TKK.