Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
 • Życzenia na Dzień Nauczyciela

  Życzenia na Dzień Nauczyciela

  • 2022-10-14

  Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
  Beverly Conklin

  Celebrowanie świąt jest niezwykle ważne, bo pozwala zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, co jest w życiu istotne, a o czym w codziennym biegu czasami zapominamy. Dzień 14 października to coroczna okazja do tego, by zastanowić się nad tym, czym jest dla nas edukacja oraz jak ważna jest rola każdej osoby zaangażowanej w opiekę, wychowanie i edukację młodego pokolenia.

  Dziś dziękujemy naszym drogim belfrom za każde dobre słowo, szczery uśmiech, chęć niesienia pomocy, wspólne wyjazdy, tworzenie takiej atmosfery i warunków, które sprawiają, że mury naszej szkoły opuszczać będziemy jako pewni siebie, świadomi własnej wartości młodzi ludzie.
  Dziękujemy za codzienny trud i serce wkładane w pracę z nami, za niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.
  Zdajemy sobie sprawę, że na efekty tej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie. Wierzymy, że ten wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.

  Uczniowie TKK